Om oss

På Partnertekst är vi ett team bestående av engagerade och erfarna medarbetare som brinner för SEO och att ge en bra service. Vi är stolta över att vara en lojal och lyssnande partner.

VARFÖR SKA JAG VÄLJA PARTNERTEKST?

Svaret är ganska enkelt. Vi kan leverera välskrivna texter på sidan och bli din föredragna länkbyggnadsgrossist. Vi odlar långsiktiga relationer och därför vill vi göra det väldigt enkelt och tillfredsställande för dig att vara kund hos oss. Det gör vi bland annat genom att förse dig som kund med en fast kontaktperson som tar hand om dina beställningar och på så sätt utvecklas vi tillsammans.

Det är här vi håller till

Partnertekst etablerades 2014 och har idag ett kontor i Ikast, varifrån vi varje dag tar emot beställningar och producerar texter till ett hav av olika kunder.

Vi har vuxit stadigt och har idag ett antal duktiga medarbetare, alla med sin egen kompetens och erfarenhet. Bredden i vårt team gör att vi har djup kunskap om många olika branscher. Tillsammans med vår specialiserade kunskap inom SEO och länkbyggande gör detta oss till det perfekta valet som din framtida affärspartner.

Vilka är vi och vad står vi för?

Precis som den digitala världen ständigt utvecklas är det viktigt för oss att vi alltid går framåt och aldrig står stilla.

Vi älskar utveckling och vi lär oss lika mycket av våra framgångar som av våra misstag. Vi värdesätter samarbete, öppen kommunikation och innovation högt och vi är alltid redo att lyssna på en bra idé. Det viktigaste är att vi fokuserar på att skapa högkvalitativa produkter till priser som är värda att betala, så att alla kan delta i den digitala utvecklingen och få välskrivna, skarpa och SEO-vänliga texter till sin hemsida.

Vårt fantastiska team

Christian Hestbek

CEO

+45 28 29 11 08

christian@partnertekst.dk

Line Kaspersen

Project and Content Manager

+45 42 66 34 85

line@partnertekst.dk

Ahmet Yilmaz

Head of Finance

+45 42 66 59 61

ahmet@partnertekst.dk

Steffi Tufan

Country Manager DACH

+49 171 1500 555

steffi@partnertext.de

Ronni Vester

COO

+45 24 62 82 63

ronni@partnertekst.dk

Mia Poulsen

Project and Content Manager

+45 42 61 37 49
mia@partnertekst.dk

Valdemar Lind Forssling

Client Manager

+45 26 16 72 96
valdemar@partnertekst.dk

Danni Pasciak

Account Manager

+45 42 66 51 89

danni@partnertekst.dk

Emil Brorsson

Country Manager Sweden

+46 702392131

emil@partnertekst.se

 

Nadja Jerzenbeck

Account Manager

+49 157 37167 961

nadja@partnertext.de

Helge Sørensen

CCO

+45 21 21 06 65

helge@partnertekst.dk

Kirstine Sø Dieckmann

Project and Content Manager

+45 42 63 91 65

kirstine@partnertekst.dk

Nicolai Duelund Jensen

Account Manager

+45 42 66 12 57

nicolai@partnertekst.dk

Få ett icke bindande erbjudande!

Få ett icke bindande erbjudande på din textuppgift!